Dámska intímna hygiena

Hygienické produkty pre intímnu hygienu z línie Organyc a Cottony.

Dámske hygienické vložky, slipové vložky, tampóny zo 100% organickej bavlny, inkontinenčné vložky – 100% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné produkty. Všetky sú vysoko absorpčné produkty a pomáhajú pri liečbe a prevencii podráždenej pokožky.
Klinicky a dermatologicky testované.

Hygienické produkty značky Organyc pre intímnu hygienu  boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhoveli špecifickým potrebám trhu. Spotrebitelia  sa dnes oveľa viac zaujímajú o svoje okolie a životné prostredie. Dôkazom toho je aj zvýšená spotreba organických, recyklovaných, recyklovateľných a energeticky efektívnych produktov.

Hygienické produkty z línie Cottony pre intímnu hygienu majú čisto prírodné zloženie zo 100% organickej bavlny. HyDri horná vrstva to je patentovaná technológia pre ľahší  priechod tekutiny do vnútra jadra vložky-suchší pocit, extrémna jemnosť na dotyk, zníženie podráždenia na koži.

Súčasné klinické štúdie, na ktorých sa podieľajú gynekológovia so svojimi pacientmi, poukazujú na to, že používanie dámskych produktov vyrobených z čistej bavlny pomohlo odstrániť podráždenie pokožky až u 90% žien.